1 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | |||||||||||||||
3 | |||||||||||||||
4 | |||||||||||||||
5 | |||||||||||||||
6 | |||||||||||||||
7 | |||||||||||||||
8 | |||||||||||||||
9 | Distribuite | D1P1 | D2P1 | D1P2 | D2P2 | D1P3 + D2P3 | Distribuite | D1P1 | D2P1 | D1P2 | D2P2 | D1P3 + D2P3 | |||
10 | Algebra si geometrie | 03.11.2023 D1 (16-18) | 08.12.2023 D1(16-20) | 08.12.2023 D1(16-20) | 11.12.2023 (ASPC 18-20) | 23.01.2024( A101, 8 - 12) | Matematici asistate pe calculator | 29.03 D1 (16-18 seria D, 18-20 seria C) | 26.04. D1 (16-18-seria D, 18-20-seria C) | 17.05. D1 (16-18-seria D, 18-20-seria C) | 24.05 D2 (16-18-seria D, 18-20-seria C) | ||||
11 | Electrotehnica | 17.11.2023 D1(16-18) | 15.12.2023(D1 17:00 - 18:30) | 15.12.2023(D1 18:30-20:00) | 12.01.2024(D1 16-18) | 29.02.2024( 303 Chimie centru, 16:00-18:00) | |||||||||
12 | |||||||||||||||
13 | |||||||||||||||
14 | |||||||||||||||
15 | |||||||||||||||
16 | Examene | Partial? | P1 | P2 | P3 | Examene | Partial? | P1 | P2 | P3 | |||||
17 | Fizica | 10.11.2023 D1 (16-18) | 19.01.2024(D1, 16 -20) | 16.02.2024( D1, 10:00-12:00) | 08.03.2024 (A101, incepand cu ora 14) | Matematici speciale(probabilitati si statistica) | Da (18 aprilie la PN Hidrotehnica) | ||||||||
18 | Analiza matematica | Da( 24.11.2023 D1) | 16.01.2024(D1, 16-20) | 13.02.2024( D1, 12:00- 16:00 impreuna cu seria D) | 16.03.2024, ORA 10:00-14:00, A117 (cu seria D) | Dispozitive electronice si masurari | |||||||||
19 | Programarea calculatoarelor | Nu | 1 februarie | 15 februarie | 23 martie 2024 | Logica digitala | |||||||||
20 | Logica si structuri discrete | Nu | 27 ianuarie | 24 februarie | 9 martie 2024 | Tehnici de programare | S2 de sesiune, luni, ora 8 | ||||||||
21 | |||||||||||||||
22 | Teste comune (pentru tot anul): | Teste comune (pentru tot anul): | |||||||||||||
23 | Algebra si geometrie-la seminarul fiecarei grupe | S6, S14 | Matematici asistate pe calculator | T1 : S6, T2: S12 | |||||||||||
24 | PC(la fiecare laborator) | S6, S7, S9, S11(cod), S12(grila), S13(grila), S14(cod) | Matematici speciale(probabilitati si statistica) | Test 1 (S7-8) Test 2 (S10 -11) | |||||||||||
25 | Engleza(doamna Pele) | S6 | Dispozitive electronice si masurari | 1 test grila la final | |||||||||||
26 | Analiza matematica(seminarul fiecarei grupe) | S8, S13 | Logica digitala | 2 teste(S7-8 si S13) | |||||||||||
27 | LSD(la fiecare laborator) | S9, S14 | Tehnici de programare | 2 teste(S7 si S14) + proiect | |||||||||||
28 | |||||||||||||||
29 | Engleza | S7 test(grupele 1 si 2) | |||||||||||||
30 | |||||||||||||||
31 |
1 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | |||||||||||||||
3 | |||||||||||||||
4 | |||||||||||||||
5 | |||||||||||||||
6 | |||||||||||||||
7 | |||||||||||||||
8 | |||||||||||||||
9 | Distribuite | D1P1 | D2P1 | D1P2 | D2P2 | D1P3 + D2P3 | Distribuite | D1P1 | D2P1 | D1P2 | D2P2 | D1P3 + D2P3 | |||
10 | Electrotehnica | 31 octombrie | 28 noiembrie, orele 14-16, sala A2 Chimie | 12 decembrie, orele 14-16, sala A2 Chimie | Vineri, 23 Februarie, sala 303 Chimie Centru, interval orar 10-13 | Matematici asistate de calculator | 29.03 D1 (16-18 seria D, 18-20 seria C) | 26.04. D1 (16-18-seria D, 18-20-seria C) | 17.05. D1 (16-18-seria D, 18-20-seria C) | 24.05 D1 (16-18-seria D, 18-20-seria C) | |||||
11 | Algebra si geometrie | 7 noiembrie (ora 16-18, A2 Chimie) | 5 decembrie orele 16-18 sala A2 Chimie | 19 decembrie, orele 16-18, sala A2 Chimie | Joi, 22 Februarie, sala 303 Chimie Centru, interval orar 15-18 (Se da mai intai partea 1, apoi partea 2) | ||||||||||
12 | |||||||||||||||
13 | |||||||||||||||
14 | |||||||||||||||
15 | |||||||||||||||
16 | Examene | Partial? | P1 | P2 | P3 | Examene | Partial? | P1 | P2 | P3 | |||||
17 | Analiza matematica | 18 noiembrie (ora 10:00 -11:30, A106) | Miercuri ,17 ianuarie S1 Sesiune, sala A101, orele 10-13 | Marți, 13 Februarie, Amfiteatrul D1, orele 12-16 | 16 Martie, orele 10:00-14:00, sala A117 | DEM | S9, 18 Aprilie, orele 8-9:30, sala A2(Chimie) | ||||||||
18 | Fizica | 24 noiembrie (ora 18-20, D1) | Marti, 23 ianuarie S2 Sesiune, Amfiteatrul D1, orele 8-10 | Duminica :( 18 Februarie, Amf. D1, orele 10-12 | 22 Martie orele 16:00-18:00, sala A117 | Probabilitati si statistica | S8, 11 Aprilie, la curs | ||||||||
19 | LSD | NU | Sâmbătă, 27 ianuarie S2 Sesiune | Sâmbătă, 24 Februarie | 9 Martie | TP | NU | ||||||||
20 | PC | NU | Joi ,1 Februarie, S3 Sesiune | Joi, 15 Februarie | 23 Martie | LD | NU | ||||||||
21 | |||||||||||||||
22 | Teste comune (pentru tot anul): | Teste comune (pentru tot anul): | |||||||||||||
23 | Analiza matematica | S8, S12 | MAC Lab | Test1: S6, Test2: S12 | |||||||||||
24 | Algebra | S14 | LD Lab | Test1: S7, Test2: S10-11 | |||||||||||
25 | TP Lab | 3 Teste | |||||||||||||
26 | DEM Lab | S6: Test grila + tba... | |||||||||||||
27 | PS Seminar | 2 Teste (stabileste fiecare grupa data) | |||||||||||||
28 | |||||||||||||||
29 | |||||||||||||||
30 | |||||||||||||||
31 |
1 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | |||||||||||||||
3 | |||||||||||||||
4 | |||||||||||||||
5 | |||||||||||||||
6 | |||||||||||||||
7 | |||||||||||||||
8 | |||||||||||||||
9 | Distribuite | D1P1 | D2P1 | D1P2 | D2P2 | D1P3 + D2P3 | Distribuite | D1P1 | D2P1 | D1P2 | D2P2 | D1P3 + D2P3 | |||
10 | Retele de calculatoare | 16.12.2023 | 13.01.2023 | 22.02 ora 8:00 B418 | Baze de date | ||||||||||
11 | Teoria Sistemelor | 21.12.2023 ora 17:00 A106 | 11.01.2024 ora 17:00 A106 | 14.02.2024 ora 12:00 A109 | Comunicare | written test 04.04.2024, joi ora 12 la curs | 16.05.2024 both for the test and presentation | ||||||||
12 | grupele 1.1.,1.2 si 2.1 de la 12-13 sala ASPC | ||||||||||||||
13 | grupele 2.2, 3.1 si 3.2 de la 13-14 sala ASPC | ||||||||||||||
14 | Examene | Partial? | P1 | P2 | P3 | Examene | Partial? | P1 | P2 | P3 | |||||
15 | SDA | - | 19.01.2023 | 12.02.2024 | 28.03 ora 9:00 | Sisteme de operare | |||||||||
16 | ED | - | 23.01.2023 ora 14:00 A101 | 16.02.2024 ora 12:00 A117 | 23.03.2024 orele 10:00-14:00 A117 | Caluculatoare Numerice | |||||||||
17 | POO | - | 28.01.2023-in laboratoare | 18.02.2024 | 17.03.2024 | Proiectarea şi analiza algoritmilor | |||||||||
18 | AC | - | 04.02.2024 ora 12:00 D1 | 25.02.2024 ora 15:00 D1 | 10.03.2024 ora 16:00-20:00 D1 | Fundamente Inginerie Software | |||||||||
19 | |||||||||||||||
20 | |||||||||||||||
21 | Teste comune (pentru tot anul): | Teste comune (pentru tot anul): | |||||||||||||
22 | |||||||||||||||
23 | |||||||||||||||
24 | |||||||||||||||
25 | |||||||||||||||
26 | |||||||||||||||
27 | |||||||||||||||
28 | |||||||||||||||
29 | |||||||||||||||
30 |
1 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | |||||||||||||||
3 | |||||||||||||||
4 | |||||||||||||||
5 | |||||||||||||||
6 | |||||||||||||||
7 | |||||||||||||||
8 | |||||||||||||||
9 | Distribuite | D1P1 | D2P1 | D1P2 | D2P2 | D1P3 + D2P3 | Distribuite | D1P1 | D2P1 | D1P2 | D2P2 | D1P3 + D2P3 | |||
10 | Electronica Digitala | 12.12.2023 | 09.01.2024 | 15.02.204 | CN | 11.04.2024 (12:00 - 16:00, A106) | |||||||||
11 | Retele de calculatoare | 16.12.2023 | 13.01.2024 | 22.02.2024 (08:00, B418a/b) | Comunicare | ||||||||||
12 | |||||||||||||||
13 | |||||||||||||||
14 | Examene | Partial? | P1 | P2 | P3 | Examene | Partial? | P1 | P2 | P3 | |||||
15 | SDA | NA | 18.01.2024 | 12.02.2024 (Laboratoare) | 19.03.2024 (Laboratoare) | SO | |||||||||
16 | APD | NA | 23.01.2024 (12:00-16:00, D1) | 23.02.2024 (16:00-20:00, D1) | 28.03.2024 (12:00 - 16:00, A303 Chimie Centru) | BD | |||||||||
17 | POO | NA | 28.01.2024 | 18.02.2024 (Laboratoare) | 17.03.2024 (09:00, Lab.) | PAA | |||||||||
18 | AC | NA | 04.02.2024 (15:00-20:00, D1) | 25.02.2024 (15:00-20:00, D1) | 10.03.2024 (16:00 - 20:00, D1) | FIS | |||||||||
19 | |||||||||||||||
20 | |||||||||||||||
21 | Teste comune (pentru tot anul): | Teste comune (pentru tot anul): | |||||||||||||
22 | |||||||||||||||
23 | |||||||||||||||
24 | |||||||||||||||
25 | |||||||||||||||
26 | |||||||||||||||
27 | |||||||||||||||
28 | |||||||||||||||
29 | |||||||||||||||
30 |
1 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | |||||||||||||||
3 | |||||||||||||||
4 | |||||||||||||||
5 | |||||||||||||||
6 | |||||||||||||||
7 | |||||||||||||||
8 | |||||||||||||||
9 | Distribuite | D1P1 | D2P1 | D1P2 | D2P2 | D1P3 + D2P3 | Distribuite | D1P1 | D2P1 | D1P2 | D2P2 | D1P3 + D2P3 | |||
10 | PDSS | 09.01.2024 ora 10 | 31.01.2024 ora 9 | ||||||||||||
11 | CISL | 21.12.2023 la curs | 11.01.2024 la curs | ||||||||||||
12 | MM | 09.01.2024 ora 8 D1 | 16.02 ora 8 A117 | ||||||||||||
13 | |||||||||||||||
14 | |||||||||||||||
15 | |||||||||||||||
16 | |||||||||||||||
17 | |||||||||||||||
18 | Examene | Partial? | P1 | P2 | P3 | Examene | Partial? | P1 | P2 | P3 | |||||
19 | PMD | - | 02.02.2024 ora 12 D1 | 13.02.2024 ora 8 A101 | 27.03.2024 ora 14:00-18:00, A101 | ||||||||||
20 | RC | - | 29.01.2024 lab | ||||||||||||
21 | FIC | - | 19.01.2024 ora 8:30 D1 | 15.02.2024 ora 8:30 A106 | |||||||||||
22 | SO | - | 22.01.2024 ora 14 | ||||||||||||
23 | |||||||||||||||
24 | Teste comune (pentru tot anul): | ||||||||||||||
25 | |||||||||||||||
26 | Teste comune (pentru tot anul): | ||||||||||||||
27 | |||||||||||||||
28 | Consultații: | ||||||||||||||
29 | |||||||||||||||
30 | |||||||||||||||
31 | |||||||||||||||
32 | |||||||||||||||
33 |
1 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | ||||||||||||
3 | ||||||||||||
4 | ||||||||||||
5 | ||||||||||||
6 | ||||||||||||
7 | ||||||||||||
8 | Distribuite | P1 | P2 | P3 | ||||||||
9 | VPSDM | 22 nov, ora 14:00 sala A106 | 13 dec, ora 16:00 sala A109 | 20.02, ora 10-14 sala B515 | ||||||||
10 | SIPAC | Prezentare proiect până în S14 | ||||||||||
11 | CHS | 6 dec, ora 14:00 sala A106 | 22 ian 2024, ora 10:00 sala A117 | 27.02, ora 16:00 sala B520 | ||||||||
12 | SSC | 8 ian 2024, ora 16:00 sala A117 | 2 Feb 2024, ora 18:00 sala A117 | 23.02, ora 18:00 sala A117 | ||||||||
13 | ||||||||||||
14 | Examene | P1 | P2 | P3 | Examene | P1 | P2 | P3 | ||||
15 | AIAW | 15.01, ora 10:00 | 24.02, ora 10:00 | 2.03, ora 10:00 | STD | 9.04, ora 9:00, sala A204 | ||||||
16 | APND | 17.01, ora 10:00 sala A106 | 14.02, ora 10:00 sala A117 | 9.03, ora 10:00 sala B425 | SE | |||||||
17 | SMA | 19.01, ora 12:00 sala ASPC | 16.02, ora 12:00 sala ASPC | 22.03, ora 12:00 sala A109 | MPS | 11.04, ora 9:00, sala ASPC | ||||||
18 | VVS | 23.01, între 11:00 - 14:00, sala B528 A/B | 19.02, ora 10:00 - 12:00, sala B528 A/B | 7.03, ora 14:00 sala B426 | EPSC | |||||||
19 | PAOO | 25.01, ora 9:00 sala B418 A/B sau B529 A/B | 21.02, ora 9:00 sala B414 | CES | 15.04, ora 12:00, sala | |||||||
20 | TD | 29.01, ora 10:00 sala B418A/B | 12.02, ora 10:00 sala DSPLabs (B513) | 19.03, ora 10:00 sala B513 | LFA | |||||||
21 | MS | 31.01 /1.02, ora 9:00 biroul P10 din ASPC | 22.02, ora 10:00 sala P10 ASPC | CR | 17.04, ora 8:00 - 10:00, sala A117 | |||||||
22 | TPAC | 30.01, ora 10:00 sala P17 | FSC | 18.04, ora 10:00, sala ASPC | ||||||||
23 | PBD | 4.02, ora 8:00 sala B529 | 18.02, ora 14:00 sala B529 | 3.03, ora 11:00 sala B529 | PD | |||||||
24 | ||||||||||||
25 | Materii de pe semestrul 2 din anii anteriori | |||||||||||
26 | Examene | P1 | P2 | P3 | ||||||||
27 | LD | 22.12, ora 8:30 sala B515 | ||||||||||
28 | FIS | 15.03, ora 19:00 sala ASPC | ||||||||||
29 | SI | 13.03, ora 12:00 sala A101 | 27.03, ora 18:00 sala A204 | 10.04, ora 12:00, sala A109 | ||||||||
30 | TP | 22.03, ora 10:30 sala B520 | - | - | ||||||||
31 | LFTC | 26.03, ora 16:00 sala B418b | ||||||||||
32 | CFLP | 20.03, ora 10:00 sala A204 | ||||||||||
33 | PAA | 28.03, ora 9:00 (la 8:45 la et 5 în cladirea B) | ||||||||||
34 | SM | 3.04, ora 10:00-12:00 sala A 204 | ||||||||||
35 | PNS | |||||||||||
36 |